Site icon svakodnevno.me

VIDEO Luka Modrić dobio ovacije navijača Celtica

Luka Modrić u petak će napuniti 37. rođendan, a u utorak je 100. put nastupio za Real Madrid u Ligi prvaka i jubilej okrunio golom u visokoj pobjedi kod Celtica (3-0) u Glasgowu.Više nastupa za “kraljevski klub” u elitnom klupskom natjecanju imaju samo sedmorica: Iker Casillas (152), Raúl (132), Sergio Ramos (132), Karim Benzema (124), Roberto Carlos (109) i dvojac koje bi Modrić već ovu jesen mogao prestići, Marcelo (102) i Cristiano Ronaldo (101).Luka je u 60. minuti primio loptu u šesnaestercu, prebacio je na lijevu stranu, prevario obranu škotskog prvaka pa izveo svoj trademark, udarac vanjskom stranom kopačke i pogodio.POGLEDAJTE GOL OD 1:06:Carlo Ancelotti izvadio je hrvatskog maestra iz igre u 80. minuti i uveo Marca Asensija, a 60.000 navijača na Celtic Parku nije moglo ostati ravnodušno na Lukinu partiju. Novinari Radio Marce zabilježili su trenutak ovacija u Glasgowu.Video možete pogledati OVDJE.Zanimljivo, to je već četvrti put ove sezone da Modrić dobiva ovacije pri izlasku iz igre. Na gostovanjima su to već radili navijači Almeríje i Celte, a poklonili su mu se i na Santiago Bernabéuu protiv Betisa. Sigurni smo, bit će toga još…Najčitaniji članci