Osasuna skočila u vrh La Lige! Budimir igrao, opet bez učinka

Nogometaši Osasune pobijedili su Almeriju sa 1-0 u posljednjem susretu petog kola španjolskog prvenstva probivši se na četvrto mjesto na ljestvici.Pogodak odluke zabio je Chimy Avila u 28. minuti na asistenciju Rubena Garcije.Gosti su u 41. minuti mogli i povećati prednost, no Lucas Torro je pogodio okvir gola. U samoj završnici prvog dijela Garcija je zabio i drugi gol za Osasunu, no pogodak je poništen nakon pregleda video snimke zbog igranja rukom.Almerija je najbliže izjednačenju bila u 70. minuti kada je Largie Ramazani pogodio stativu. Za pobjednički sastav je do 72. minute igrao hrvatski napadač Ante Budimir.Real vodi na ljestvici sa 15 bodova, dva više od Barcelone, dok je Betis treći sa 12 bodova, koliko ima i Osasuna na četvrtoj poziciji.Po 10 imaju Villarreal, Athletic Bilbao i Atletico Madrid. Almerija je ostala na 14. mjestu sa četiri boda, dok je posljednji Cadiz bez boda.Najčitaniji članci