Show Sona, asistencija Perišića: Tottenham ‘napunio’ Leicester

Nogometaši Tottenhama slavili su kod kuće protiv Leicestera s 6-2 u 7. kolu Engleske lige, a asistenciju je upisao Ivan Perišić.”Fenjeraš” Leicester je poveo u susretu protiv Tottenhama, Youri Tielemans je pogodio iz jedanaesterca u šestoj minuti. Dvije minute kasnije Harry Kane izjednačio je za Tottenham, Eric Dier doveo je domaćina u vodstvo u 21. minuti ma dodavanje Perišića, no četiri minute prije kraja poluvremena izjednačio je James Maddison.Nakon dvije minute drugog poluvremena Rodrigo Bentancur postiže treći pogodak za domaće, da bi Son Heung-Min postigao hat-trick u 73., 84. i 86. minuti. Južnokorejski napadač u igru ​​je ušao tek u 59. minuti.Tottenham je na vrhu s 17 bodova, koliko ima i City.Ranije su Newcastle i Bournemouth remizirali 1-1, Alexander Isak je izjednačio za domaći United u 67. minuti nakon što je Philip Billing pet minuta ranije doveo goste u vodstvo.Najčitaniji članci