Diletta Leotta opet ljubi. Poznata talijanska sportska novinarka u navodnoj je vezi s Lorisom Kariusom (29), raspisali su se brojni talijanski mediji.
Kariusa, danas golmana Newcastlea, mnogi najviše pamte po finalu Lige prvaka 2018. godine kada je u dresu Liverpoola tragikomičnim reakcijama praktički poklonio Real Madridu europski naslov. Internet se tada natjecao tko će se bolje našaliti na njegov račun.
Foto: David Klein
Tabloid Gente tvrdi da je Diletta, štoviše, zbog Lorisa počela sve intenzivnije učiti engleski jezik kako bi mogla lakše komunicirati s njim. Iako je Karius Nijemac.
Atraktivna Diletta u kolovozu je proslavila 31, rođendan, a svojevremeno je bila u vezi s boksačem Danieleom Scardinom. Nakon prekida su je povezivali s brojnim javnim osoba, kao primjerice sa Zlatanom Ibrahimovićem s kojim je snimila reklamu.
Posljednji koji je osvojio njezino srce bio je turski glumac Can Yaman. Sve je počelo sredinom siječnja 2021. kada je Can posjetio Rim i odsjeo u istom hotelu gdje je bila i talijanska voditeljica. Na Dilettinom Instagramu tada je osvanula fotografija s cvijećem koje je pronašla u sobi.
Can je upoznao Dilettu s roditeljima dok su prošlog ljeta odmarali u Turskoj, a par je i naveliko najavljivao raskošno vjenčanje u 2022. godini. Ipak, talijanski mediji prošle su se jeseni raspisali o njihovom prekidu.
Najčitaniji članci