Site icon svakodnevno.me

Tom Sizemore završio u bolnici u L.A.-u: ‘U kritičnom je stanju’

Tom Sizemore završio u bolnici u L.A.-u: ‘U kritičnom je stanju’


Glumac Tom Sizemore (61) bori se za život u bolnici u Los Angelesu. Kako je ispričao menadžer glumca, Charles Lago za TMZ, Tom je bio u svom domu u L.A.-u kad se ovog vikenda onesvijestio zbog aneurizme mozga.

Foto: Lionel Hahn/PRESS ASSOCIATION

Još uvijek se ne zna tko je od ukućana pronašao glumca, no hitna pomoć brzo je stigla u njegov dom i prebacila ga u lokalnu bolnicu. 

Tom je, kako pišu strani mediji, kritično i nalazi se na odjelu intenzivne njege. 

– Loše je, ne znamo hoće li se moći potpuno oporaviti od ovog – rekao je menadžer Lago. 

Foto: Lionel Hahn/PRESS ASSOCIATION

Tijekom godina, Tom je imao mnoštvo problema s korištenjem opojnih sredstava i kršenjem zakona. Uhićen je zbog obiteljskog nasilja i posjedovanja ‘kontroliranih’ supstanci. 

Ipak, glumačka karijera bila mu je i više nego uspješna. Pojavio se u nizu holivudskih uspješnica kao što su ‘Spašavanje vojnika Ryana’, ‘Pad crnog jastreba’, ‘Rođeni ubojice’ i ‘Vrućina’.

Najčitaniji članci



Source link

Exit mobile version