Real izgubio od Girone 4-2

U 31. kolu LaLige, Real Madrid je doživio debakl na gostovanju u Kataloniji! ‘Kraljevi’ su izgubili 4-2 od Girone i upisali šesti poraz u sezoni.

Apsolutni junak susreta bio je Argentinac Taty Castellanos koji je zabio sva četiri gola domaće momčadi i tako postao prvi nogometaš u 21. stoljeću koji je zabio Realu četiri gola u jednoj utakmici španjolskog prvenstva!

Prvo je u 12. minuti zabio glavom, a drugi je utrpao u 24. istrčavši kontru i pogodivši kroz noge Andrija Lunina. Do hat-tricka je došao u prvoj akciji u drugom poluvremenu, pa četvrti, u 62. minuti, zabio – opet glavom. Inače, radi se igraču koji je ove sezone u Gironu stigao na posudbu iz MLS-a.

Prvi gol Castellanosa pogledajte OVDJE

Drugi pogledajte OVDJE

Treći pogledajte OVDJE

Četvrti pogledajte OVDJE

Zanimljivo, trener mu nije dopustio da pokuša oboriti još pokoji rekord, već ga je zamijenio u 72. minuti.

Golove za Real su zabili Vinicius Junior (2-1), te Lucas Vasquez (4-2), a Luka Modrić igrao je do 63. minute kada ga je zamijenio Tchouameni.

Real se odavno isključio iz borbe za naslov prvaka, no ovim je porazom ugrozio i drugo mjesto na tablici. ‘Kraljevi’ imaju 65 bodova, a gradski rival Atletico pet manje, a i utakmicu manje.