VIDEO, HNL Sažetak utakmice Istra – Rudeš (0-0)

Nogometaši Istre i Rudeša odigrali su 0-0 u 6. kolu HNL-a. Susret na Aldo Drosini bio je šansa i jednima i drugima doći do prve pobjede u novoj sezoni, no na koncu su Zagrepčani prošli mrvicu bolje.

POGLEDAJTE VIDEO:

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Jer Rudeš je u Puli osvojio prvi bod u povratničkoj sezoni u HNL-u. Pet susreta zaredom su izgubili premda su igrali dobro, napadački, stvarali šanse… No, to je razlika između prvoligaškog i drugoligaškog nogometa.

Statistika utakmice Istra – Rudeš

Istu igru Rudeš je prikazao i prvih pola sata na Aldo Drosini. Ljubanović je krasno gađao rašlje pa promašio, Lazarov je lansirao ‘bombu’, a Majkić je obranio. Golman Istre imao je pune ruke posla.

Istrijani su proigrali u drugom dijelu prvog poluvremena. Prijetili su Ante Erceg, Matej Vuk i Advan Kadušić, ali rezultat se nije mijenjao.

U nastavku je Istra igrala bolje, Rudeš se branio. Izdržao je nalete pa osvojio prvi bod ove sezone.