LIVE Modrić s klupe gledao pobjedu Reala protiv Leipziga! Brahim Diaz zabio gol pa se ozlijedio

Real Madrid slavio je protiv RB Leipziga 1-0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Utakmicu je bilje otvorio Leipzig kojem je već u drugoj minuti poništen gol zbog zaleđa. BiH sudac Irfan Peljto nakon dojave iz VAR sobe dosudio je ometanje vratara Lunina od strane igrača Leipziga.

U desetoj minuti Šeško je imao veliku priliku. Olmo ga je izbacio u situaciji jedan na jedan s Luninom, a vratara Reala sjajno je obranio. Utakmica se zatim primirila, a Real je na svoju prvu veliku priliku čekao sve do 44. minute.

Drugo poluvrijeme nije moglo bolje početi za Real. Brahim Diaz nanizao je nekoliko igrača Leipziga, a zatim sjajno pogodio u drugi kut domaćeg vratara. Leipzig je do kraja utakmice pokušavao doći do gola, stvarali su jako dobre prilike, ali Lunin ih je izluđivao svojim obranama.

Real je imao veliku priliku u 77. minuti kada je Vinicius pogodio stativu. Luka Modrić cijeli susret odgledao je s klupe.