Puležani obranili naslov u Kupu nakon drame i serije šesteraca

Sekunde su do pobjede dijelile ekipu Stanoinvest Futsal Pule, ali na kraju su ipak obranili naslov u Kupu nakon raspucavanja šesteraca. Nakon 40 minuta bilo je 1-1, nakon produđetaka 2-2, a od Olmissuma su bolje raspucavali s 6-5.

Poveli su Omišani preko Kusture u 33. minuti, a tri minute kasnije Puležani sve vraćaju na početak. Umalo su Puležani u posljednjim trenucima pobijedili, ali Mataja je promašio potpuno sam s desne strane pa se išlo u produžetke u kojima je bilo napeto do posljednje sekunde, a i nakon toga.

Zabili su Puležani 16 sekundi prije kraja, izgledalo je da je sve gotovo, ali je Vanha spasio stvar u posljednjim trenucima i Omišanima dao priliku s crte šest metara. Zabijali su i jedni i drugi, a petorica su bila precizna s obje strane. Onda je Hrstić zapucao preko gola, a Dean Moravac donio je Puli naslov, odnosno obranu onoga od prošle godine.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.