Site icon svakodnevno.me

Šahtarov mladić lajkao objavu u kojoj se slavi pobjeda Rusije nad Srbijom. Klub ga je kaznio

Šahtarov mladić lajkao objavu u kojoj se slavi pobjeda Rusije nad Srbijom. Klub ga je kaznio

Nogometna reprezentacija Rusije u četvrtak je odigrala prvu utakmicu otkako ih je Uefa izbacila iz međunarodnih natjecanja nakon početka invazije nad Ukrajinom. Rusi su u prijateljskom susretu s uvjerljivih 4-0 pobijedili Srbiju.

Mladi nogometaš Šahtara, Khusrav Toirov, na društvenim je mrežama lajkao objavu u kojoj se slavi pobjeda Rusije u toj utakmici, a taj se potez nije svidio ukrajinskom prvaku, koji ga je kaznio oduzimanjem mjesečne plaće u iznosu od sedam tisuća eura. 

Foto: šahtar.com

– Vidjeli smo njegovu reakciju na objavu u kojoj se slavi pobjeda agresora. Smatramo da je to neprihvatljivo i sramotno ponašanje. Nogometaš će biti kažnjen oduzimanjem jedne mjesečne plaće, a novac će otići jednoj od posada Oružanih snaga Ukrajine – priopćio je Šahtar.

Inače, Toirov je rodom iz Tadžikistana, a prošle je godine došao u Šahtar i uglavnom igrao za juniore. 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.



Source link

Exit mobile version