Kao ponosni otac, Pep Guardiola prolazio je travnjakom i pojedinačno čestitao svakom svom igraču, a duže se zadržao kod svog zamalo prezimenjaka. Zagrlio je Pep Joška Gvardiola i dao mu do znanja koliko je ponosan na njega i sretan što izrasta u jednog od najboljih braniča na svijetu.
00:43
Izabel Kovačić pokazala što rade Gvardiol i Mateo u slobodno vrijeme: ‘Ovo je stvarni život…’
|
Video: 24sata/Instagram
Gdje god ga stavi, bilo to na lijevom beku ili stoperu, Joško će odigrati maestralno. Nezamisliva je prva postava Cityja postala bez njega i to je dokaz koliko ga vole i cijene u klubu, a pogotovo šef Guardiola koji je inzistirao na njegovom dolasku.
Hrvatski reprezentativac odigrao je još jednu jako dobru utakmicu u pobjedi protiv Brightona (4-0) i oduševio ofenzivnom rolom. Imao je nešto više prostora na lijevoj strani, odlazio je visoko i stvarao Brightonu probleme. Imao je i jednu nesmotrenost kada je startao na Joaa Pedra u svome šesnaestercu, domaćini su tražili penal, ali sudac ga nije svirao. A jedna druga situacija nasmijala je sve.
Premier League – Brighton & Hove Albion v Manchester City
|
Foto: Peter Cziborra/REUTERS
Kevin De Bruyne je u 17. minuti doveo City u vodstvo i poletio je u zagrljaj asistentu Kyleu Walkeru. Suigrači su im se pridružili, a dok su svi slavili gol i čestitali obojici, Gvardiol je kapetana uhvatio za nos! Je li to njihova interna fora, je li ga Joško zafrkavao ili mu je samo tako došlo u tome trenutku. No, znamo da je Joško uvijek vedrog duha i spreman za šalu pa mu je ovaj put na meti bio Walker.
Josko Gvardiol grabbed Kyle Walker’s nose while celebrating Kevin De Bruyne’s goal 👃😅Wonder what the right-back thought of it 😂 pic.twitter.com/zDNSk85zQZ
— SPORTbible (@sportbible) April 25, 2024
Video pogledajte OVDJE
Kako god, ova situacija pokazala je da u Manchester Cityju vlada sjajna atmosfera, a Mateo Kovačić i Gvardiol imaju jednu od ključnih uloga u momčadi i jure po svoj prvi naslov prvaka Premier lige.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.