Site icon svakodnevno.me

Krznar s Celjem prvak Slovenije

Krznar s Celjem prvak Slovenije

Novi prvaci Slovenije postali su nogometaši Celja, koje vodi Damir Krznar. U izravnom derbiju pred više od 7200 domaćih navijača svladali su glavnog konkurenta Olimpiju s 1-0 te tri kola prije kraja postali neuhvatljivi na vrhu s 12 bodova prednosti.

Ovo je drugi naslov prvaka za Celje, prvi puta prvaci su postali 2020. godine, a u trofejnim vitrinama imaju još Kup iz 2005.
Uz Krznara, u novom slovenskom prvaku igraju i Matko Obradović, Mario Kvesić i Luka Bobičanec, a tu je na posudbu stigao iz Dinama i Luka Menalo.

– Gotovo je, prvaci smo! U vodstvu smo bili od početka. Čestitke igračica, odigrali su herojsku sezonu. Imali smo i teških trenutaka, ali ništa posebno. Čestitke vodstvu kluba, u četiri-pet godina izgradili smo izvrsnu momčad, a bit ćemo još bolji. Hvala i mojim prethodnicima koju su postavili temelje, a čestitke idu i mom stručnom stožeru. Nismo povezali dva poraza i to je presudilo. Za novu sezonu trebamo kupiti golgetera – rekao je Damir Krznar.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.



Source link

Exit mobile version