VIDEO Livakovića i suigrače je čuvala policija, srušili su Galatu

Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray 1-0. Pogodak odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.”,”type”:”p”,”element”:”Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray 1-0. Pogodak odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.”},{“text”:”Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.”,”type”:”p”,”element”:”Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.”},{“text”:”Utakmicu je vodio domaći sudac Arda Kardesler, no u VAR sobi je sjedio Talijan Fabio Maresca. Za vrijeme zagrijavanja došlo je do naguravanja između domaćeg braniča Abdulkerima Bardakcija i suparničkog veznjaka Merta Yandasa. Situaciju su smirili njihovi suigrači koji su ih razdvojili. Napeto je bilo i na samom startu, pa je sudac u prvih 13 minuta pokazao četiri žuta kartona.”,”type”:”p”,”element”:”Utakmicu je vodio domaći sudac Arda Kardesler, no u VAR sobi je sjedio Talijan Fabio Maresca. Za vrijeme zagrijavanja došlo je do naguravanja između domaćeg braniča Abdulkerima Bardakcija i suparničkog veznjaka Merta Yandasa. Situaciju su smirili njihovi suigrači koji su ih razdvojili. Napeto je bilo i na samom startu, pa je sudac u prvih 13 minuta pokazao četiri žuta kartona.”},{“text”:”Nakon završetka derbija vidjeli smo užarenu atmosferu, došlo je do nereda na terenu, domaći navijači gađali su igrače Fenera, a policija je ušla na teren kako bi zaštitila goste. “,”type”:”p”,”element”:”Nakon završetka derbija vidjeli smo užarenu atmosferu, došlo je do nereda na terenu, domaći navijači gađali su igrače Fenera, a policija je ušla na teren kako bi zaštitila goste. “},{“text”:”VIDEO situacije pogledajte OVDJE.”,”type”:”p”,”element”:”VIDEO situacije pogledajte OVDJE.”},{“text”:”Kolo prije kraja prvenstva Galatsaray i dalje ima velika tri boda prednosti i u zadnjem kolu na gostovanju kod Konyaspora treba barem bod. Fenerbahče u zadnjem kolu dočekuje Istanbulspor. U slučaju istog broja bodova Fener je bolji u međusobnom skoru.”,”type”:”p”,”element”:”Kolo prije kraja prvenstva Galatsaray i dalje ima velika tri boda prednosti i u zadnjem kolu na gostovanju kod Konyaspora treba barem bod. Fenerbahče u zadnjem kolu dočekuje Istanbulspor. U slučaju istog broja bodova Fener je bolji u međusobnom skoru.”},{“text”:”Galata vodi sa 99 bodova, Fener ima 96, a treći je Trabzonspor sa 64 boda.”,”type”:”p”,”element”:”Galata vodi sa 99 bodova, Fener ima 96, a treći je Trabzonspor sa 64 boda.”},{“type”:”iframe”,”object”:{“source”:”https://widgets.sofascore.com/hr-HR/embed/tournament/62/season/53190/standings?widgetTitle=Trendyol+S%C3%BCper+Lig&showCompetitionLogo=true&widgetBackground=Gray&envy&v=2″},”element”:””}],”content_elements”:[{“text”:”Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray 1-0. Pogodak odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.”,”type”:”p”,”element”:”Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray 1-0. Pogodak odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.”},{“text”:”Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.”,”type”:”p”,”element”:”Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.”},{“text”:”Utakmicu je vodio domaći sudac Arda Kardesler, no u VAR sobi je sjedio Talijan Fabio Maresca. Za vrijeme zagrijavanja došlo je do naguravanja između domaćeg braniča Abdulkerima Bardakcija i suparničkog veznjaka Merta Yandasa. Situaciju su smirili njihovi suigrači koji su ih razdvojili. Napeto je bilo i na samom startu, pa je sudac u prvih 13 minuta pokazao četiri žuta kartona.”,”type”:”p”,”element”:”Utakmicu je vodio domaći sudac Arda Kardesler, no u VAR sobi je sjedio Talijan Fabio Maresca. Za vrijeme zagrijavanja došlo je do naguravanja između domaćeg braniča Abdulkerima Bardakcija i suparničkog veznjaka Merta Yandasa. Situaciju su smirili njihovi suigrači koji su ih razdvojili. Napeto je bilo i na samom startu, pa je sudac u prvih 13 minuta pokazao četiri žuta kartona.”},{“text”:”Nakon završetka derbija vidjeli smo užarenu atmosferu, došlo je do nereda na terenu, domaći navijači gađali su igrače Fenera, a policija je ušla na teren kako bi zaštitila goste. “,”type”:”p”,”element”:”Nakon završetka derbija vidjeli smo užarenu atmosferu, došlo je do nereda na terenu, domaći navijači gađali su igrače Fenera, a policija je ušla na teren kako bi zaštitila goste. “},{“text”:”VIDEO situacije pogledajte OVDJE.”,”type”:”p”,”element”:”VIDEO situacije pogledajte OVDJE.”},{“text”:”Kolo prije kraja prvenstva Galatsaray i dalje ima velika tri boda prednosti i u zadnjem kolu na gostovanju kod Konyaspora treba barem bod. Fenerbahče u zadnjem kolu dočekuje Istanbulspor. U slučaju istog broja bodova Fener je bolji u međusobnom skoru.”,”type”:”p”,”element”:”Kolo prije kraja prvenstva Galatsaray i dalje ima velika tri boda prednosti i u zadnjem kolu na gostovanju kod Konyaspora treba barem bod. Fenerbahče u zadnjem kolu dočekuje Istanbulspor. U slučaju istog broja bodova Fener je bolji u međusobnom skoru.”},{“text”:”Galata vodi sa 99 bodova, Fener ima 96, a treći je Trabzonspor sa 64 boda.”,”type”:”p”,”element”:”Galata vodi sa 99 bodova, Fener ima 96, a treći je Trabzonspor sa 64 boda.”},{“type”:”iframe”,”object”:{“source”:”https://widgets.sofascore.com/hr-HR/embed/tournament/62/season/53190/standings?widgetTitle=Trendyol+S%C3%BCper+Lig&showCompetitionLogo=true&widgetBackground=Gray&envy&v=2″},”element”:””}],”cover_image”:{“author”:{“id”:”68115″,”image”:null,”name”:”Sportklub”,”slug”:”sportklub”,”title”:””,”type”:”author”},”caption”:””,”created_date”:”2024-05-19T22:19:58.578564+02:00″,”crop”:{},”height”:347,”id”:”2795305″,”title”:””,”type”:”image”,”url”:”https://app.24sata.hr/media/images/2024-20/livakovic-1.png”,”width”:652},”created_date”:”2024-05-19T22:17:07.544052+02:00″,”disable_amp”:false,”explicit_content”:false,”extra_contents”:[],”files”:[],”flash_external_link”:null,”galleries”:[],”has_embed_video”:false,”has_video”:false,”id”:”983544″,”image”:{“author”:{“id”:”68115″,”image”:null,”name”:”Sportklub”,”slug”:”sportklub”,”title”:””,”type”:”author”},”caption”:””,”created_date”:”2024-05-19T22:19:58.578564+02:00″,”crop”:{},”height”:347,”id”:”2795305″,”title”:””,”type”:”image”,”url”:”https://app.24sata.hr/media/images/2024-20/livakovic-1.png”,”width”:652},”images”:[],”is_for_comment”:true,”is_locked”:false,”is_premium”:false,”is_reaction_blocked”:false,”keywords”:[{“type”:”keyword”,”id”:”7328″,”name”:”galatasaray”,”slug”:”galatasaray”},{“type”:”keyword”,”id”:”7327″,”name”:”fenerbahče”,”slug”:”fenerbahce”},{“type”:”keyword”,”id”:”161741″,”name”:”dominik livaković”,”slug”:”dominik-livakovic”}],”label”:”UŽARENO U TURSKOJ”,”layout”:null,”lead_text”:”Kolo prije kraja prvenstva Galatsaray i dalje ima velika tri boda prednosti i u zadnjem kolu na gostovanju kod Konyaspora treba barem bod”,”link”:”/sport/video-livakovica-i-suigrace-je-cuvala-policija-srusili-su-galatu-983544″,”live”:null,”meta”:{“comment_count_url”:”http://app.24sata.hr:8004/fapi/articles/983544/comment-count”,”view_count_url”:”http://app.24sata.hr:8004/fapi/analytics/object/content.article/983544″},”modified_date”:”2024-05-19T22:28:05.054776+02:00″,”most_read_articles”:[],”native”:{“client_label”:null,”client_name”:null,”header_image”:null,”header_url”:null,”id”:”983544″,”logo_image”:null,”logo_url”:null,”type”:”article-native”},”own_reaction”:null,”popular_comments”:[],”premium_content_type”:null,”publish_date”:”2024-05-19T22:28:00+02:00″,”reactions”:[{“type”:”reaction-counter”,”id”:”703352″}],”related_articles”:[{“type”:”article”,”id”:”982190″,”meta”:{“comment_count_url”:”http://app.24sata.hr:8004/fapi/articles/982190/comment-count”,”view_count_url”:”http://app.24sata.hr:8004/fapi/analytics/object/content.article/982190″},”title”:”Otkrivamo: Livaja najplaćeniji nogometaš HNL-a, ali jedan je trener zaradio više i od njega!”,”lead_text”:”Više od milijun eura prošle su godine zaradili Petković, ali i jedan pomalo zaboravljeni dinamovac, a blizu milijuna su Nikola Kalinić, Josip Mišić, kao i Livaković, koji je otišao na ljeto. I treneri su se fino obogatili…”,”slug”:”otkrivamo-livaja-najplaceniji-nogometas-hnl-a-ali-jedan-je-trener-zaradio-vise-i-od-njega”,”label”:”PROCURILE BROJKE”,”link”:”/sport/otkrivamo-livaja-najplaceniji-nogometas-hnl-a-ali-jedan-je-trener-zaradio-vise-i-od-njega-982190″,”publish_date”:”2024-05-14T20:00:00+02:00″,”explicit_content”:false,”article_type”:”article”,”is_premium”:true,”cover_image”:{“type”:”image”,”id”:”2761968″,”width”:1500,”height”:860,”caption”:””,”title”:””,”url”:”https://app.24sata.hr/media/images/2024-13/untitled-design-3_QTpEXIq.jpg”,”crop”:{},”created_date”:”2024-03-30T11:28:48.624580+01:00″},”sections”:[{“type”:”section”,”id”:”1150″},{“type”:”section”,”id”:”4″,”name”:”Sport”,”slug”:”sport”,”is_special”:false,”is_primary”:true,”label”:””,”description”:””,”slug_path”:”sport”,”cover_image”:null},{“type”:”section”,”id”:”25″,”name”:”Nogomet”,”slug”:”nogomet”,”is_special”:false,”is_primary”:false,”label”:””,”description”:””,”slug_path”:”sport/nogomet”,”cover_image”:null}],”authors”:[{“type”:”author”,”id”:”43660″,”name”:”Ante Buškulić”,”slug”:”ante-buskulic”,”title”:””,”image”:{“type”:”image”,”id”:”1990679″}}],”keywords”:[{“type”:”keyword”,”id”:”125776″},{“type”:”keyword”,”id”:”161741″,”name”:”dominik livaković”,”slug”:”dominik-livakovic”},{“type”:”keyword”,”id”:”221992″},{“type”:”keyword”,”id”:”99706″},{“type”:”keyword”,”id”:”99491″},{“type”:”keyword”,”id”:”11312″},{“type”:”keyword”,”id”:”81942″},{“type”:”keyword”,”id”:”196″}],”live”:null,”section”:{“type”:”section”,”id”:”4″,”name”:”Sport”,”slug”:”sport”,”is_special”:false,”is_primary”:true,”label”:””,”description”:””,”slug_path”:”sport”,”cover_image”:null},”subsection”:{“type”:”section”,”id”:”25″,”name”:”Nogomet”,”slug”:”nogomet”,”is_special”:false,”is_primary”:false,”label”:””,”description”:””,”slug_path”:”sport/nogomet”,”cover_image”:null}}],”related_xinline_articles”:[],”section”:{“cover_image”:null,”description”:””,”id”:”4″,”is_primary”:true,”is_special”:false,”label”:””,”name”:”Sport”,”slug”:”sport”,”slug_path”:”sport”,”type”:”section”},”sections”:[{“type”:”section”,”id”:”4″,”name”:”Sport”,”slug”:”sport”,”is_special”:false,”is_primary”:true,”label”:””,”description”:””,”slug_path”:”sport”,”cover_image”:null},{“type”:”section”,”id”:”25″,”name”:”Nogomet”,”slug”:”nogomet”,”is_special”:false,”is_primary”:false,”label”:””,”description”:””,”slug_path”:”sport/nogomet”,”cover_image”:null}],”seo”:null,”slug”:”video-livakovica-i-suigrace-je-cuvala-policija-srusili-su-galatu”,”special”:{“id”:”983544″,”logo_image_url”:null,”logo_title”:null,”logo_url”:null,”special_cover_image”:null,”type”:”article-special-article”},”subsection”:{“cover_image”:null,”description”:””,”id”:”25″,”is_primary”:false,”is_special”:false,”label”:””,”name”:”Nogomet”,”slug”:”nogomet”,”slug_path”:”sport/nogomet”,”type”:”section”},”thread_deleted”:null,”thread_id”:null,”thread_locked”:null,”title”:”VIDEO Livakovića i suigrače je čuvala policija, srušili su Galatu”,”total_reaction_count”:1,”type”:”article”,”videos”:[],”view_count”:490},”is_premium_content_fetched”:false}” unicorn:calls=”[]”>

Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray 1-0. Pogodak odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.

Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.
Utakmicu je vodio domaći sudac Arda Kardesler, no u VAR sobi je sjedio Talijan Fabio Maresca. Za vrijeme zagrijavanja došlo je do naguravanja između domaćeg braniča Abdulkerima Bardakcija i suparničkog veznjaka Merta Yandasa. Situaciju su smirili njihovi suigrači koji su ih razdvojili. Napeto je bilo i na samom startu, pa je sudac u prvih 13 minuta pokazao četiri žuta kartona.

Nakon završetka derbija vidjeli smo užarenu atmosferu, došlo je do nereda na terenu, domaći navijači gađali su igrače Fenera, a policija je ušla na teren kako bi zaštitila goste.
VIDEO situacije pogledajte OVDJE.
Kolo prije kraja prvenstva Galatsaray i dalje ima velika tri boda prednosti i u zadnjem kolu na gostovanju kod Konyaspora treba barem bod. Fenerbahče u zadnjem kolu dočekuje Istanbulspor. U slučaju istog broja bodova Fener je bolji u međusobnom skoru.
Galata vodi sa 99 bodova, Fener ima 96, a treći je Trabzonspor sa 64 boda.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.